QNB Finansbank Konut Kredisi Hesaplama Nasıl Yapılır

QNB Finansbank Konut Kredisi Hesaplama Nasıl Yapılır?

Geçtiğimiz ekim ayında, Katar merkezli olan ve Ortadoğu ve Kuzey Afrika Bölgeleri’ndeki faaliyetleri ile en büyük finansal kurumlardan biri olarak dikkat çeken QNB Group ile birleşen Finansbank, daha da güçlenmiş olarak müşterilerine hizmet sunmaya devam ediyor.

QNB Finansbank olarak finans sektöründeki hizmetlerini sürdüren kuruluş ‘Kredi Finansçıdan Alınır’ sloganı ile avantajlı kredi fırsatları sunarak ihtiyaç sahiplerinin yüzünü güldürürken, özellikle ev sahibi olmak isteyenlere sunduğu farklı konut kredisi fırsatları ile dikkat çekmektedir.

QNB Finansbank, güçlü mali altyapısı sayesinde, diğer bankalara göre daha fazla tüketiciye kredi imkanı sunabildiğinden daha fazla vatandaşın Finansbank konut kredisi başvurusu yapmasına ve kredi kullanım onayını almasına imkan tanıyor.

İhtiyaca Göre Konut Kredisi Avantajları

6 farklı konut kredisi seçeneği ile QNB Finansbank, ev hayal kuran vatandaşlara cazip fırsatlar sunmaktadır. 180 aya kadar vade imkanı sunan standart konut kredisinin yanı sıra; evini değiştiren konut kredisi, artan veya azalan taksitli konut kredileri, peşinatsız konut kredisi ve kentsel dönüşüm konut kredisi alternatifleri ile her ihtiyacı karşılamaktadır. Finansbank kredi hesaplama tablosu sayesinde tüketiciler kendileri için en uygun krediyi kolaylıkla öğrenebilmektedir.

QNB Finansbank Konut Kredi Faiz Oranları Nedir?

Kredi tutarına ve vadeye göre değişiklik gösteren faiz oranları 0,90’dan başlayıp 1,20 oranına kadar değişiklik gösterebilmektedir. 120 ay vadeli konut kredisi kullanımında faiz oranı 500.000 TL’ye kadar %0,95 iken, 500.000 TL üzerinde 1,07 üzerinden uygulanıyor. Yine vade oranlarına göre değişiklik gösterilen faiz oranları, 120 aydan sonrası için %1.20 olarak uygulanıyor.

Bankanın web sitesinde, Finansbank konut kredi faiz oranları güncel olarak yer alırken, yine site üzerinden kullanmak istenilen krediye göre ödenecek diğer masrafları ve aylık taksit tutarını öğrenmek mümkün olmaktadır.

Cevapla

x

Check Also

Konut Kredisi (Mortgage) Ürün Çeşitleri

240 Ay Vadeli Konut Kredisi Var Mı?

240 ay vadeli konut kredisinin ülkemizdeki bankalar tarafından verilip verilmediği merak edilmektedir. Ülkemizde 20-25 yıl ...