Odeabank’tan Taşıt Kredisi Nasıl Alınır?

Odeabank’tan Taşıt Kredisi Nasıl Alınır?

Odeabank, taşıt kredisi için sıfır ve ikinci el araçlara, çok uygun faiz oranları ve ödeme koşulları sunan bir bankadır. Bu bankadan esnek ödeme kolaylıkları ve 48 aya kadar varan vade sürelerinden yararlanabilirsiniz. Odebank taşıt kredisi faiz oranları 1,15 olarak belirlenmiştir. Bankanın sizler için sunduğu kampanya şu şekildedir;

Sadece Faiz Ödemeli Taşıt Kredisi

Odea Bank, sadece faiz ödemeli taşıt kredisi kampanyası başlatmıştır. Bu krediyi kullandığınızda ilk yıl ki ödemeleriniz yalnızca faiz ödemelerinden oluşur. Bu ödemeler, sadece 12 ay için geçerlidir ve ödeyeceğiniz toplam faiz miktarı 12 aya bölünerek taksitlendirilir. Sonraki yıllar ise anaparayı ödemeye devam edersiniz. Bu kredi ile aracınızı alırken, nakit sıkıntısı yaşamamanız sağlanmıştır. Odeabank kredi sms başvuru ile kolayca başvuru yapabilir ve kredi sonucunuzu öğrenebilirsiniz.

Kredim Nasıl Hesabıma Aktarılır?

Eğer bulunduğunuz şehirde Odea Bank şubesi yoksa, başvuru yaptığınzı ve onaylanmış olan kredinizi kullanabilmek için Odeabank müşteri hizmetleri numaralarını arayabilirsiniz. Buradan size verilen talimatları yerine getirerek kredinizi kullanabilirsiniz. Eğer bankaya ait şubeye sahip olan bir şehirde iseniz, kimliğiniz ile şubelere başvuruda bulunabilirsiniz.

Hangi Belgeler İstenir?

Bankadan kredi kullanabilmeniz içi gerekli olan belgeler şunlardır;

  • TC kimlik belgesi, ehliyet yada pasaport
  • Son üç aya ait ve adınıza kayıtlı olan bir fatura. Bu fatura elektrik, doğalgaz, telefon, su veya cep telefonu faturası olabilir. Bunun yerine ikametgah belgesi de alabilirsiniz.
  • Gelir belgesi
  • Proforma fatura

Ödemeleri Nasıl Yapabilirim?

Odea Bank’tan kullanmış olduğunuz kredi için ödemelerinizi banka şubelerinden, banka ATM cihazlarından, Akbank ATM cihazlarından ve PTT şubelerinden ödeyebilirsiniz. Bankadan kredi kullanmış olduğunuz araçlar için kasko yaptırmanız şartı bulunmaktadır. Bu nedenle Odeabank kredi kampanyasından yararlanmak için kaskonuzu bu bankaya yaptırmanız gerekir.

Cevapla

x

Check Also

Taşıt Kredisi Başvurusu Red Nedenlerini Öğren

Taşıt Kredisi Başvurusu Red Nedenlerini Öğren

Her geçen gün bir üst modeli çıkarılarak genişleyen araba modellerinin, arabaların alımı da aynı oranda ...