Kredi Notu Düşük Olanlara Kredi Veren Bankalar

Kredi Notu Düşük Olanlara Kredi Veren Bankalar

Bankalar kredi notu ortalamasına göre kredi başvurularını değerlendirmekte olup bazı bankalar not ortalaması kriterlerinde daha elastik davranabilmektedir. Bundan dolayı düşük kredi notu ortalaması olan kişiler kredi başvurusunda bulunmadan önce rahat kredi veren bankalar üzerinden seçimde bulunmalıdır.

Bankaların bir çoğu kredi başvurularını değerlendirirken İlk olarak kredi notu sorgulaması yaparken başvuru sonucu da bu not ortalamasına nazaran verilmektedir. Sadece belgelenebilir aylık gelir meblağı yüksek olan ve düşük tutarlı kredi kullanmak isteyen kişilerin azca riskli kredi notu olmasına rağmen kredi onaylamaı almaları mümkündür.

Az riskli kredi notuna kredi veren bankalar sıralamasında ilk sırada Aktifbank yer almaktadır. Aktifbank N rahat Kredi kampanyası ile düşük kredi notuna kredi kampanyası düzenlemekte olup aylık gelir ortalaması ile orantılı olan kredi başvuruları genel anlamda pozitif sonuçlandırılmaktadır.

Kredi Notum Düşük iyi mi Kredi Kullanabilirim?

Yaptığınız kredi notu sorgulama işlemi daha sonra kredi notu 1100 puan ve altı çıktı ise bu durumda düşük kredi notu ortalaması olduğu kabul edilir. Bu not ortalamasına sahipseniz kredi onaylamaı almak için öncelikle en rahat kredi veren bankalar üzerinden kredi başvuru formu doldurmalısınız.

Altın teminatlı ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmanız yüzde 100 kredi onaylamaı almanızı sağlarken gene aylık geliri yüksek olan kişilerin 36 ay vadeli 5000 TL ihtiyaç kredisi gibi aylık ödemesi düşük olan kredi paketleri için başvuruda bulunmaları kredi onayı alma şanslarını arttıracaktır. İpotekli ihtiyaç kredisi paketlerinde de kredi onaylamaı alınması bankanın kredi karşılığında teminat alması sebebi ile daha kolaydır.

Bir yorum

  1. Acil para lazım annem hastanede yatıyor durumu kritik

Cevapla

x

Check Also

Taşıt Kredisi Almak İstiyorum

Taşıt kredisi almak istiyorsanız kredi almak için bankaların istediği koşulları bilmelisiniz. Taşıt seçmek kolay olsa ...