İş Bankası'ndan İhtiyaç Kredisi Kampanyaları

İş Bankası’ndan İhtiyaç Kredisi Kampanyaları

İş Bankası yeni yıl yaklaşırken, tüm ihtiyaçlarınızı karşılamak için bir kampanya başlattı. Bu kampanya ile küçük ya da büyük ihtiyaçlarınız karşılayabilir, avantajlı koşullar ile kredi çekme imkanı bulabilirsiniz. İş Bankası kredi başvurusu yapabilmek içi kimlik belgeniz ile gitmeniz yeterli olacaktır. eğer kredi başvurunuz olumlu sonuçlanırsa, gerekli olan diğer belgeler, banka şubesi tarafından istenecektir. Bu başvuruyu internet aracılığıyla ya da banka şubelerinden yapabilirsiniz.

İş bankası kredi kartı sahibiyseniz, bu krediyi çok daha kolay bir şekilde çekebilirsiniz. Çünkü banka, kendi müşterilerine öncelik tanımaktadır. Bankanın kredi kampanyasının ayrıntıları şunlardır;

Avantajlı Kredi Kampanyası Koşulları;

  • Bu kredi ile küçük ya da büyük olan tüm ihtiyaçlarınız için 1,14’ten başlayan faiz oranlarından yaralanabilirsiniz.
  • Bu yeni yıl kredisi kampanyası 3 Ocak 2017 tarihine kadar devam edecektir.
    5.000 TL’den başlayan bu krediyi 50.000 TL’ye kadar çekebilirsiniz. En uzun çekebileceğiniz vade ise 48 aydır.
  • İş Bankası kredi hesaplama ile bu krediye ait olan aylık ödeme miktarınızı hesaplayabilir, buna göre ödemelerinizi ayarlayarak, vade süresini belirleyebilirsiniz.

İş Bankası’nın Yeni Yıl Kredisi İçin Başvuru Seçenekleri;

  • Cep telefonunuza NAKİT, TC KİMLİK NO, KREDİ TUTARI VE AYLIK GELİR sıralaması olacak şekilde, aralarında bir boşluk bırakarak yazıp 4402’ye sms göndermeniz gerekir.
  • İnternet şubelerini kullanarak başvuru yapabilirsiniz.
  • Şubenin bankamatiklerini kullanarak da yeni yıl kredisi başvurusu yapabilirsiniz. ancak bunun için bankaya ait olan bir kredi kartına yada banka hesap kartına sahip olmanız gerekir.
  • İş cep veya İş tablet uygulamaları üzerinden de krediye başvuru yapabilirsiniz. bu uygulamayı cep telefonunuza veya tabletiniz indirmeniz yeterli olacaktır.
  • Bütün bunlar sizin için zor seçeneklerse, bankanın şubeleri aracılığıyla da başvuru yapabilirsiniz.

Yukarıda sayılan bütün kaynaklar için kredi başvurunuzun cevabı, hemen cep telefonu numaranıza gönderilecektir.

Cevapla

x

Check Also

Evin Tamamına Kredi Verilir Mi?

Evin tamamına kredi verilip verilmediği konut sahibi olmak isteyenlerin öğrenmek istediği bir konudur. Evin tamamına ...