ING Bank İhtiyaç Kredisi Kampanyası

ING Bank ihtiyaç kredisi kampanyası düzenleyerek ihtiyacı olan müşterilere avantajlı faiz oranlarıyla kredi vermektedir. Sizin fde krediye ihtiyacınız varsa ING Bank’tan çok avantajlı kredi alabilirsiniz. 

ING Banka yüzde 1,09’dan başlayan faiz oranlarıyla kredi vermektedir. Bu faiz oranı oldukça avantajlıdır. Üstelik kredinizi 5.001 TL ila 50.000 TL arasında kullanabilir ve 48 aya varan vade seçeneklerinden yararlanabilirsiniz. ING Bank ihtiyaç kredisi alabilmeniz için kredi notunuzun en az 1600 olması şarttır. Ayrıca ING Bank kredinize uygulanacak faiz oranını sizin kredi notunuza göre belirlemektedir. Bu yüzden kredi notunuz sadece kredinize verilecek cevabı değil kredinize uygulanacak faiz oranını da etkileyecektir.

ING Bank’ın verdiği bu ihtiyaç kredisi masraflı bir kredidir. Kullanacağınız kredinin bince beşi oranında dosya masrafı yani kredi tahsis ücreti alınacaktır. Bir örnek vermek gerekirse ING Bank’tan 10 bin TL kredi aldığınızda geri ödeyeceğiniz toplam tutar, dosya masrafı dahil ve hayat sigortası primi hariç olmak üzere 13,528.72 TL olacaktır. Bu da gayet normal bir tutardır. Ancak burada kredinin yüzde 1,09 faiz oranı ile alındığını belirtelim.

ING Bank kredi kullanan müşterilerin kredilerine kredi notlarına göre faiz yansıtmaktadır. Buna göre Findeks kredi notunuz burada bir etken olmaktadır. Yazımızın devamında yer alan listeye göz atarak kredi notunuza göre kredinize ne kadar faiz yansıtılacağını görebilirsiniz.

ING Bank’tan ihtiyaç kredisi almak istiyorsanız ve Findeks kredi notunuz 1850 ve üzerinde ise kredinize yüzde 1,09 faiz uygulanacaktır. Eğer Findeks kredi notunuz 1800 ila 1849 arasında ise kullanmak istediğiniz krediye yüzde 1,19 faiz yansıtılması söz konusudur. ING Bank’tan alacağınız krediye Findeks kredi notunuzun 1750 ila 1799 arasında olması hâlinde yüzde 1,29 faiz yansıtılacaktır. Eğer Findeks kredi notunuz 1700 ila 1749 arasında ise ING Bank kredinize yüzde 1,39 oranında faiz uygulayacaktır. Eğer Findeks kredi notunuz tüm bu aralıklar arasında değil de daha düşükse ve 1600 ila 1699 arasında ise kredinize yüzde 1,49 oranında faiz yansıtılması döz konusudur.

ING Bank ihtiyaç kredisi başvurunuzu mobil bankacılık uygulaması ya da internet bankacılığı üzerinden yapmanız mümkündür. Elbette bunun için ING Bank müşterisi olmanız şarttır.

Cevapla

x

Check Also

2018 Faizsiz Taşıt Kredisi Fırsatı

Otomobil firmaları taşıt almak isteyen müşterilerine 2018 yılında faizsiz kredi fırsatı sunmaktadır. Faizsiz kredi veren ...