İNG Bank 3 Ay Ertelemeli İhtiyaç Kredisi

İNG Bank 3 Ay Ertelemeli İhtiyaç Kredisi

İNG Bank, son yıllarda mevduat sahiplerine verdiği yüksek, kredi kullanmak isteyenlere sunduğu düşük faiz oranlarıyla tüm dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. İNG Bank’ın bu agresif yapısı, en çok yatırım yapmak ya da ihtiyaçlarını kredi kullanarak karşılamak isteyenlerin işine geldi diyebiliriz. Kredilerde uyguladığı düşük faizlerle beraber ihtiyaç kredisi kullanmak isteyenlerin büyük bir kısmını bünyesine katan İNG Bank, bu strateji sayesinde her geçen gün biraz daha büyümektedir.

İNG Bank, ihtiyaç kredilerinde sunduğu farklı hizmetlerle de büyük sükse yaratmayı başarıyor. 3 ay ertelemeli ihtiyaç kredisi, İNG Bank’ın son dönemlerdeki en büyük atılımlarından biri olarak lanse edilmekte. İNG Bank 3 ay ertelemeli ihtiyaç kredisini kullananlar, ödemelerine 3 ay sonra başlayabilme şansına sahip. Özellikle ekonomik tutarsızlık ve düzensizlik yaşayanların sıkça başvurduğu kredilerden biri olan İNG Bank 3 ay ertelemeli ihtiyaç kredisi, uygun faiz oranlarıyla da dikkat çekiyor. İNG Bank 3 ay ertelemeli ihtiyaç kredisi faiz oranları %0.99’dan başlıyor.

3 ay ertelemeli ihtiyaç kredisi fırsatından yararlanmak için bir başka önemli sebep daha söz konusu. İNG Bank 3 ay ertelemeli ihtiyaç kredisinden kredi notunuza göre yararlanma şansına sahipsiniz. Kredi notunuz yükseldikçe faiz oranlarının düştüğü bu kredide her şey sizin için düşünülmüş durumda. Kredi notunuz standardın üzerindeyse %0.99’dan başlayan faiz oranlarından yararlanarak kredinizi rahatlıkla çekebilir, düşük taksit ödemelerinizle birlikte ihtiyaçlarınızı en uygun biçimde karşılayabilirsiniz.

İNG Bank 3 ay ertelemeli ihtiyaç kredisi başvurusu için İNG Bank internet sitesini kullanabileceğiniz gibi İNG Bank şubelerine uğrayarak da başvuruda bulunabilirsiniz. Kredi notunuza göre belirlenecek faiz oranını kabul etmeniz durumunda kredi başvurunuz anında alınacak ve hemen sonuçlanacaktır. Böylece ihtiyaçlarınızı daha fazla ertelemeye gerek kalmadan istediğiniz tutarı çekebilecek ve maddi darboğazdan kurtulma şansına erişeceksiniz.

Cevapla

x

Check Also

Kredi Kartı ve Banka Kartı İçin Yedi Gün Şartı

Kredi kartları ve banka kartları hakkında yönetmelikte BDDK tarafından değişiklik yapıldı. Artık bankalar kart sahiplerinin ...