Garanti Bankası

Garanti Kredi Notu/Puanı Sorgulama

Kredi notumu/puanımı öğrenmek isterim diyen kişilerin kullanabilecekleri farklı pek çok yöntem bulunmakta olup bunlardan biride bankalardan kredi notu sorgulaması yapmaktır. Kredi notu öğrenme hizmeti veren bankalar arasında yer alan güvence kredi notu sorguluma hizmetinden yararlanmak isteyen müşterilerine farklı seçenekler sunmaktadır.

Bunlardan ilki garanti Bankası internet şubesi üzerinden kredi notu sorgulaması yapılmasıdır. Bunun için ferdin güvence Bankası internet şifresi bulunması gerekmektedir. Hesabınıza giriş yaptıktan sonrasında krediler kısmınden kredi notu/puanı sorgulama linkini tıklayarak kredi notu ortalamanızı öğrenmeniz mümkündür.

Buna ek olarak Garanti Bankası şubeleri üzerinden de Garanti Bankası kredi notu öğrenme hizmetinden yararlanmanız mümkündür. Kredi risk ve çek raporu kısmından ulaşabileceğini veriler sayesinde kredi notu durumunuzu öğrenebilir, bu not ortalamasına göre ise kredi başvurularınızı şekillendirebilirsiniz.

Cevapla

x

Check Also

Kredi Kartı ve Banka Kartı İçin Yedi Gün Şartı

Kredi kartları ve banka kartları hakkında yönetmelikte BDDK tarafından değişiklik yapıldı. Artık bankalar kart sahiplerinin ...