Garanti Bankası

Garanti Kredi Başvurusu

Türkiye’nin en çok kredi kullandıran özel bankalardan önde gelen Garanti Bankası düzenlediği ihtiyaç kredisi kampanyaları ile müşterilerine çok daha cazip koşullar altında kredi kullanımı için olanak sağlamaktadır. Üstelik Garanti kredi başvurusu için sunulan farklı bir çok seçenek bulunması da kredi kullanımı için kolaylık sağlamaktadır. Bu seçenekler şunlardır:

Garanti Bankası Kredi Başvurusu 

Kredi başvurusu için kullanabileceğiniz ilk yöntem Garanti Bankası şubeleri üzerinden kredi başvur formu doldurmaktır. Bunun için kimlik belgeniz ve kredi müracaat evrakları ile kredi kullanmak arzu ettiğiniz şubeyi şahsen ziyaret etmeniz yeterli olacaktır.

Garanti Bankası İnternetten Kredi Başvurusu 

Şubeye gitmeden kredi kullanmak isteyen kişiler için sunulan internetten kredi müracaat yapma olanağı sayesinde birkaç dakika içinde kredi başvurunuzu tamamlayabilirsiniz. Üstelik bu yöntemi tercih etmeniz durumunda Garanti Bankası kredi müracaat sonucu birkaç dakika içerisinde başvurunuzda belirttiğiniz cep telefonu numarasına SMS olarak gönderilecektir.

Garanti internetten kredi başvurusu için tek yapmanız gereken Garanti Bankası internet sitesi üzerinden krediler kısmınden kredi müracaat linkini tıklamanız ve açılan pencerede sizden istenilen detayları eksiksiz girmektir.

Garanti Bankası SMS Kredi Başvurusu 

SMS ile kredi başvurusunda bulunmak isteyen kişiler için özel olarak sunulan garanti SMS kredi servisinden yararlanmak isteyen kişilerin tek yapmaları ihtiyaç duyulan kısa bildiri göndermektir. Bunun için tek yapmanız gereken her birinin içinde bir boşluk bırakarak İlk olarak kimlik numaranızı peşinden kredi tutarı, kredi vadesi ve aylık belgelenebilir gelir meblağı bilgilerini girip oluşturduğunuz bu mesajı 3390 numarasına kısa bildiri göndermektir.

Cevapla

x

Check Also

Garanti Bankası

Garanti Bankası Dijital Kredi İle 5 Dakikada Kredi Kullanın!

Teknolojiyi en etkin şekilde kullanan bankalar arasında yer alan Garanti Bankası sunduğu kredi kampanyaları sayesinde ...