Garanti Bankası Özel Mortgage Ev Kredisi

Garanti Bankası Özel Mortgage Ev Kredisi

Mortgage Ev Kredisi

Herkesi hayalini kurup sahip olmak istediği şeylerden biri de kendilerine ait bir evdir. Ev almak için çoğu zaman gerekli olan paranın tamamını bir araya getirmekte zorlanırız hatta çoğumuz için kısa vadede yarsını bile toparlayamayız. Bu nedenle bankalar tarafından sunulan kredi türlerinden faydalanmak isteriz. Mortgage ev kredisi sistemi bütçenize uygun olan evinizi rahatlıkla alıp istediğiniz vadeli ödeme türünde borcunuzu ödeme kolaylığı tanımaktadır.

Garanti Bankası Mortgage Kredisinde Zirvede

Garanti Bankasının en çok tercih edilen ürünlerinden olan Mortgage kredileri ile ev alam fırsatı sunuyor. Kira ödemek yerine kendi evine sahip olmak isteyenler için ideal bu sistemle mutlaka tanışmalısınız. Mortgage konusunda uzman olan Garanti Bankası müşterileri tarafından kısa sürede zirveye taşınmayı başardı. Garanti bankası özel Mortgage kredisi şu özellikleri taşır;

  • Mortgage sistemi ilgili yasalar doğrultusunda satın almak istediğiniz evin satış fiyatının en fazla % 75’i oranında kredi verirler.
  • Garanti Bankası tarafından sunulan Mortgage kredisi 240 aya kadar vade imkânı sunmaktadır.
  • Garanti Mortgage ile ev alabilmenizin yanı sıra ihtiyaç kredisi almanız da mümkün olabilmektedir. Bunun için mevcut bir evinizi teminat göstererek ihtiyaç kredisi kullanabilirsiniz.
  • Garanti Mortgage ile katılmak istediğiniz yapım aşamasındaki güvenilir ev projeleri için de kredi kullanabilme imkânı sunar.
  • Geri ödeme aşamasında pek çok vadeli ödeme şekli bulunmaktadır. Artan taksitli, azalan taksitli, özel dönem ödemeli, sabit faizli, ara ödemeli Mortgage türleri ile gelirinize en uygun modeli tercih edebilirsiniz.
  • Bütün sorularınıza yanıt alabilmeniz için banka tarafından oluşturulmuş özel telefon hattı bulunmaktadır. 444 38 46 numaralı hat aracılığı ile kapsamlı bilgi almanız mümkündür.

Cevapla

x

Check Also

Konut Kredisi (Mortgage) Ürün Çeşitleri

240 Ay Vadeli Konut Kredisi Var Mı?

240 ay vadeli konut kredisinin ülkemizdeki bankalar tarafından verilip verilmediği merak edilmektedir. Ülkemizde 20-25 yıl ...