Garanti Bankası

Garanti Bankası İşyeri Kredisi

Müşterilerine çok cazip koşullarda kredi kullanma imkanı sağlayan Garanti Bankası aynı zamanda kolay kredi veren bankalar arasında yer almaktadır. Kredi kullanmak istiyorum diyen kişilere sunduğu özel kredi kampanyaları sayesinde müşterilerinin çok daha uygun koşullarda kredi kullanmalarını sağlayan banka aynı zamanda ürettiği farklı ödeme planları ile de zorlanmadan borçların ödenmesini sağlamaktadır.

Garanti Bankası İşyeri Açma Kredisi 

Kendi işinin patronu olmak isteyen müşterilerini desteklemek isteyen Garanti Bankası işyeri açma kredisi kullandırırken aynı zamanda genç girişimcilerin hazırladığı başarılı projelere de kredi desteği sağlamaktadır. Yine Garanti Bankası KOBİ sistemi sayesinde de KOBİ kredileri kullandırılarak işletmelerin desteklenmesi amaçlanmaktadır.

Garanti Bankası İşyeri Kredisi 

Kendi iş yerlerine sahip olmak isteyen işletme, kişi ve kurumlar için Garanti Bankası mortgage sistemi içerisinde işyeri satın almak için kredi desteği de verilmektedir. 120 ay vadeli işyeri kredisi kullandıran banka satın alınmak istenen iş yerinin banka tarafından görevlendirilen eksperin belirlemiş olduğu değerinin nerede ise tamamına yakınını kredi olarak kullanılmasına izin vermektedir.

Diğer bankalarda yüzde 50 ile sınırlandırılan bu tutarın banka tarafından yüzde 100 seviyesine yükseltilmesi tamamına işyeri kredisi kullandırılması yeni işyerinizi çok daha kolay bir şekilde satın almanızı sağlayacaktır. Garanti Bankası işyeri kredi faiz oranları diğer bankalar ile kıyaslandığında çok daha uygun bir seviyede yer almakta olup bankanın iş yerinin tamamına kredi kullandırması ve 120 ay vadeli kredi kullanımına izin vermesi ise büyük artılar olarak görülmektedir.

Cevapla

x

Check Also

Kredi Kartı ve Banka Kartı İçin Yedi Gün Şartı

Kredi kartları ve banka kartları hakkında yönetmelikte BDDK tarafından değişiklik yapıldı. Artık bankalar kart sahiplerinin ...