Garanti Bankası

Garanti Bankası Dijital Kredi İle 5 Dakikada Kredi Kullanın!

Teknolojiyi en etkin şekilde kullanan bankalar arasında yer alan Garanti Bankası sunduğu kredi kampanyaları sayesinde müşterilerine çok daha kolay ve çok daha avantajlı koşullarda kredi kullanma imkanı sağlamaktadır. Garanti Bankası dijital kredi kampanyası ile Garanti Bankası web şubesi ve Garanti Bankası mobil şube müşterilerine yönelik son derece özel bir kredi kampanyasıdır.

Bu kampanya sayesinde şubeye gitmeden kredi kullanımına izin verilmekte, yine Garanti Bankası ihtiyaç kredisi faiz oranları olarak çok daha düşük faiz oranları uygulanmaktadır. Garanti cep şubesi ya da Garanti web şubesi üzerinden hesabınıza giriş yapmış olduktan sonrasında krediler bölümünden kredi başvurusu butonunu tıklamanız kredi müracaat formunu doldurmanız  yeterli olacaktır. Kredi başvurunuzu yapmış olduktan sonra banka hakkınızda haber alma süreci başlatacak ve kredi puanı ortalamanız ile aylık belgelenebilir gelir meblağınız uygun bulunursa kredi başvurunuzu onaylayacaktır.

Sadece düşük kredi notu ortalaması ya da aylık gelirin yetersiz gelmesi durumunda ne yazık ki kredi onayı verilmesi mümkün olmamaktadır. Bunun için kredi müracaat formu doldurmadan önce kişilerin kredi puanı sorgulaması yaparak kredi puanı averajlarını öğrenmeleri ve bu nota uygun olacak şekilde kredi başvuru formu doldurmaları gerekmektedir. Yine bankanın internet sitesi üzerinden ulaşabileceğiniz kredi hesaplama makinesi üzerinden de hesaplama yaparak aylık ödeme meblağının maaşınızın yarısını geçmeyecek şekilde bir kredi limiti belirlemeniz halinde kredi onayı alma şansınızı fazlalaştırabilirsiniz.

Cevapla

x

Check Also

Garanti Bankası

Garanti Bankası Hesap Kapatma

Kullanılmayan hesapların kapatılması hem hesapta para unutma hem de gereksiz yere hesap işletim ücreti ödenmesi ...