Finansbank Telefondan Kredi Başvurusu

Finansbank Telefondan Kredi Başvurusu

Finansbank, tüketicilere sunduğu kolay kredi hizmetleriyle adından sıkça söz ettiriyor. Bu alanda en başarılı bankalardan biri olan Finansbank, telefon bankacılığı üzerinden verdiği kredi hizmetleriyle büyük sükse yaratmakta. Siz de Finansbank telefondan kredi başvurusu ile yalnızca birkaç dakika içerisinde kredi başvurusunda bulunabilir, böylece uzun zamandır ertelediğiniz ihtiyaçlarınızı giderme şansı bulabilirsiniz.

Finansbank telefondan kredi başvurusu için Finansbank Çağrı Merkezi’ni aramanız yeterli olacaktır. 7/24 iletişim kurabileceğiniz Finansbank Çağrı Merkezi’nden ihtiyaç kredileri hakkında bilgi almanız da mümkündür. Başvurunuzu yaptıktan kısa bir süre sonra başvuru sonucunuzu öğrenebilirsiniz. Kredinizin onaylanması durumunda kredi tutarı, anında hesabınıza yatırılacaktır. Böylece ihtiyaç kredinizi hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. Finansbank telefondan kredi başvurusu, 1.000 TL ile 30.000 TL arasında kullanılacak krediler için geçerlidir. Daha yüksek ihtiyaç kredileri için Finansbank şubelerinden birine giderek kredi başvurusunda bulunmanız gerekecektir. Çekmek istediğiniz tutarın maksimum 30.000 TL olduğu durumlarda Finansbank telefondan kredi başvurusu yapabilirsiniz.

Finansbank telefondan kredi başvurusunda bulunmak için 0850 222 0 900 numaralı Finansbank Çağrı Merkezi’ni aramanız gerekecektir. Müşteri temsilcisine bağlandıktan sonra ihtiyaç kredisi kullanmak istediğinizi belirtmeniz yeterli olacaktır. Dilerseniz Çağrı Merkezi’ni aradıktan sonra ihtiyaç kredisi menüsüne giriş yaparak da kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. Finansbank telefondan ihtiyaç kredisi faiz oranları, tüm kredi tutarları ve vade sayıları için %1.43 olarak belirlenmiştir. İhtiyaç kredinizi %1.43 faiz oranı ile hemen kullanmak için daha fazla vakit kaybetmeyin ve hemen 0850 222 0 900 numaralı Finansbank Çağrı Merkezi’ni arayın.

Telefondan ihtiyaç kredisi kullanmak için hayat sigortası yaptırmanız şarttır. Hayat sigortası ücreti, yaşınıza, cinsiyetinize, yaptığınız işe ve genel sağlık durumunuza göre değişebilir. Finansbank telefondan ihtiyaç kredisi dosya ücreti ise kredi tutarının %0.5’ine tekabül etmektedir. Ayrıca %5 BSMV vergisi de krediye dâhildir.

Cevapla

x

Check Also

Taşıt Kredisi Almak İstiyorum

Taşıt kredisi almak istiyorsanız kredi almak için bankaların istediği koşulları bilmelisiniz. Taşıt seçmek kolay olsa ...