Enpara İhtiyaç Kredisi Nasıl Alınır?

Enpara ihtiyaç kredisi almak kolaydır. Enpara şubesiz bankacılık hizmetidir. İhtiyaç kredisi almak istediğinizde mobil bankacılık uygulamasından ve internet şubesinden başvuru yapmanız mümkündür. Enpara ihtiyaç kredisini nasıl almanız gerektiğini öğrenmek için yazımızı okuyun.

Enpara ihtiyaç kredisi almak istediğinizde bunun için yapmanız gerekenler oldukça kolaydır. Enpara bildiğiniz gibi QNB Finansbank’ın şubesiz bankacılık ürünüdür. Oldukça avantajlı olan Enpara hizmetinden her türlü bankacılık işleminizi yapabilirsiniz. Para çekmek dışında her türlü işleminizi evden ya da iş yerinizden çıkmadan yapmanız mümkündür.

Enpara ihtiyaç kredisi alabilmeniz için Enpara müşterisi olmanız gerekmektedir. Enpara müşterisi iseniz ihtiyaç kredisi almanız çok kolaydır. Enpara mobil bankacılık uygulamasına girerek ya da internet bankacılığına girerek kredilerim bölümünden kolayca başvuru yapabilirsiniz. Üstelik bu kredi masrafsızdır. Ancak Enpara müşterisi değilseniz bu durumda önce Enpara müşterisi olmanız ve sonra kredi başvurusu yapmanız gerekecektir. Enpara müşterisi olmak çok kolaydır. Enpara internet sitesini ziyaret ederek bilgilerinizi girdiğinizde Enpara müşteri temsilcisi sizi istediğiniz yerde ziyaret edecek ve sizin hesabınızı açacaktır. Bu işlemlerin tamamlanmasından sonra Enpara ihtiyaç kredisi başvurunuzu yapabilirsiniz.

Enpara ihtiyaç kredisi masrafsız olsa da bu kredinin faiz oranları biraz yüksektir. Bu kredinin en büyük avantajlarından biri geri ödeme dönemi boyunca hayat sigortası yaptırmanızın zorunlu olmamasıdır. Enpara size 1.000 TL’den 30.000 TL’ye kadar ihtiyaç kredisi vermektedir. Bu krediye 1 aydan 48 aya varan vadeler vermektedirler. 1 ay ile 12 ay arasında vadelerle aldığınız krediye %1,29 faiz oranı, 13 ay ile 24 ay arasında vadelerle aldığınız krediye %1,32 oranında faiz oranı, 25 ay ile 36 ay arasında vadelerle aldığınız krediye %1,34 ve 37 ay ile 48 ay arasında vadelerle aldığınız kredilere ise%1,35 oranında faiz oranı uygulanmaktadır. Bu krediler için dosya masrafı yani kredi tahsis ücreti alınmamaktadır. Ayrıca bu krediler için hayat sigortası yaptırmanız da gerekmemektedir. Bu kredi türü gelir belgesiz kredi türüdür. Enpara ihtiyaç kredisi almak için şubeye gitmenize ya da herhangi bir belgeyi ibraz etmenize gerek yoktur. Akıllı telefonunuzdaki mobil bankacılık uygulamasından ya da internet şubesinden birkaç tıklama ile başvuru yapmanız yeterlidir.

Cevapla

x

Check Also

2018 Faizsiz Taşıt Kredisi Fırsatı

Otomobil firmaları taşıt almak isteyen müşterilerine 2018 yılında faizsiz kredi fırsatı sunmaktadır. Faizsiz kredi veren ...