Emeklilere Promosyon Yolda

Emeklilere Promosyon Yolda

Emekli maaşlarının anlaşmalı bankalar üzerinden alınması halinde ekstra ödeme yapılmasını içeren emeklilere promosyon çalışmaları ile sona gelindiği duyuruldu. “Emeklilere promosyon ne oldu?” sorularının artması üzerine meydana getirilen yeni açıklamada uygulamanın en geç  2016 yılının sonu veya 2017 yılının ilk günlerinde hayata geçirileceği duyuruldu.

Emeklilere Promosyon Nedir?

Bankalar ile meydana getirilen protokol görüşmeleri sonucunda maaşını düzenli olarak belirli bir bankadan alma taahhüdünü veren emeklilere bankaların yapacakları ekstra ödeme emeklilere promosyon çalışması olarak isimlendirilmektedir.

Emeklilere Promosyon Ne Zaman Verilecek?

Emeklilere promosyon parası için meydana getirilen açıklamaların peşinden emeklilerin gözleri bankalara çevrilirken meydana getirilen kesin bir tarih açıklaması bulunmuyor. Bankaların yaptığı ciddi pazarlıklarda sona geldiği belirtilirken promosyon çalışmasının çok kısa sürede hayata geçirilmesi bekleniyor.

Yapılan son düzenlemelerin arkasından verilen kararlar doğrultusunda emekli maaşını daha uzun süre hesabında bırakacağına söz veren emeklilere daha fazla ödeme yapılacağı belirtilirken ödemelerde belirleyici olan en önemli husus emeklinin ne kadar maaş aldığı ve bu maaşı hesapta averaj kaç gün tuttuğu olacak gibi görünüyor.

Cevapla

x

Check Also

Kredi Kartı ve Banka Kartı İçin Yedi Gün Şartı

Kredi kartları ve banka kartları hakkında yönetmelikte BDDK tarafından değişiklik yapıldı. Artık bankalar kart sahiplerinin ...