Düşük Faizli Konut Kredisi Kampanyası

Düşük faizli konut kredisi kampanyası son dakika haberi olarak verildi. Buna göre konut kredisi almak isteyen kişilere uzun vadeli ve düşük faizli konut kredisi verilecek. Bu kampanyanın ayrıntılarını öğrenmek için yazımızı okuyun.

Konut sahibi olmak isteyenler düşük faizli konut kredisi kampanyasından yararlanarak konut sahibi olabilecekler. Bu kampanya sadece iki ay için geçerli. Yani kampanyadan yararlanmak istiyorsanız bu kampanyanın Mart ayının sonunda biteceğini de bilmeniz gerekiyor. Konut kredisi ile konut sahibi olmak istiyorsanız yapmanız gereken şey hangi vade ile konut kredisi almak istediğinizi belirlemektir. Bu kampanyadan yararlanmak isteyenlere 120 ay (10 yıl) ve 240 ay (20 yıl) olmak üzere iki ayrı vade seçeneği sunuluyor. 120 aylık yani 10 yıllık vade seçeneğinden yararlanmak istediğinizde faizler çok düşük oluyor ancak bir ayda ödemeniz gereken taksit tutarı da çok yüksek oluyor. Eğer 240 aylık yani 20 yıllık vade seçeneğinden yararlanmak isterseniz bu durumda faizler biraz artıyor ancak ödemeniz gereken aylık taksit tutarı düşük oluyor. Bu seçeneklerin ikisinin de oldukça avantajlı olduğu görülüyor.

Düşük faizli konut kredisi kampanyasında belirlenen faizler oldukça uygun. Öyle ki bu kampanyadan yararlanarak 100.000 TL ya da 200.000 TL konut kredisi alabiliyorsunuz. Ancak bu kampanya mortgage gibi değil. Yani evin tamamına kredi almak mümkün değil. Yani %100 kredi alamıyorsunuz. 120 ay vade ile kredi almak istediğinizde faiz oranları %0,40 ile %0,50 arasında değişiyor. Eğer 240 ay vadeli konut kredisi almak isterseniz bu durumda faiz oranları %0,70 ile %0,80 arasında uygulanıyor. Yani yine de avantajlı bir durum söz konusu oluyor. Eğer herhangi bir hesabınızda biriktirdiğiniz bir paranız varsa bunu peşinat yaparak bir konut sahibi olabilirsiniz.. Yani eğer bir kampanya bekliyorsanız ya da karşınıza bir fırsat çıkmasını bekliyorsanız beklediğiniz fırsat bu olabilir. Bu kampanya sizi hayâllerinizdeki konuta kavuşturabilir.

Olumlu haberler olduğu gibi konut dünyasından olumsuz haberler de var. Buna göre önümüzdeki günlerde konut fiyatlarında bir artış olabilir. Bu yüzden elinizi çabuk tutmanızda fayda var. Eğer sahibinden bir konut bulursanız bunu kaçırmamalısınız.

Cevapla

x

Check Also

2018 Faizsiz Taşıt Kredisi Fırsatı

Otomobil firmaları taşıt almak isteyen müşterilerine 2018 yılında faizsiz kredi fırsatı sunmaktadır. Faizsiz kredi veren ...