Denizbank Hoşgeldin Kredisi

Denizbank Hoşgeldin Kredisi

Denizbank’ın kendisi bünyesinde kredi kullanmamış müşteriler için geliştirdiği bir kredidir.  Bu sayede hem müşterilerle uygun faiz oranları kredi kullanabilmektedirler. 55.000 TL ye varan kredi kullanımı ile Denizbank müşterilerine bu hizmeti sunuyor. Yatırım yapmak isteyenler için ayrıca çok kolay bir şekilde krediye ulaşmakta hem masrafsız, hem de çok hızlıdır.

Denizbank Hoşgeldin Kredi Özellikleri

Denizbank Hoşgeldin Kredisi sayesinde ihtiyaçlarınız 55.000 TL ye kadar ve 48 aya varan vade seçenekleri ile kefilsiz bir şekilde kullanabiliyorsunuz. Aylık sadece %1.29’dan başlayan faiz oranlarıyla ve sadece nüfus kimliğinizin aslı yeterli oluyor.

Peki Nasıl Kredi Başvurusu Yapabilirim?

Çok kolay bir şekilde öğrenebileceğiniz Denizbank’ın Hoş geldin kredisi için gerekli olan internet üzerinden T.C. kimlik numaranızı ve telefon numaranızı yazarak öğrenebilirsiniz.  Daha sonrasında işlemi garanti altına almak için telefon numaranıza gelen özel tek kullanımlık şifreniz ile başvurunuzu görebilirsiniz. Bu sayede kredi kullanıp kullanamayacağınızı hem hızlı bir şekilde öğrenmiş oluyoruz. Hem de krediye oturduğumuz yerden ve uygun faiz oranlarıyla ulaşmış oluyoruz.

Kredi Çıktıysa Hangi Belgeler İle Başvuru Yapabilirim?

Denizbank Hoşgeldin Kredisi’ne başvuru yapmak kadar krediyi almak için istenen belgelerde çok basit işlemleri yapmak için sadece nüfus kimliğinizin aslı yeterli olmaktadır. Hem hızlı kredi ulaşımı, hem kolay kredi alımı sadece bu kredi de desek yeridir.

FAİZ ORANLARI NEDİR?

3.000 TL’lik bir kredi için 12 ay vade ile 1.29 faiz oranıyla size aylık 276 TL ye denk gelmektedir.
3.000 TL’lik bir kredi için 48 ay vade ile 1.29 faiz oranıyla size aylık 89 TL ye denk gelmektedir.
10.000 TL’lik bir kredi için 48 ay vade ile 1.44 faiz oranıyla size yine 308 TL ye denk gelmektedir.

Cevapla