CEPTETEB İhtiyaç Kredisi Nasıl Alınır?

CEPTETEB ihtiyaç kredisi için başvuru yapmak kolaydır. CEPTETEB, nakit paraya ihtiyacı olan müşterilerine ihtiyaç kredisi vermektedir. Ancak bu krediyi almanız için elbette bazı koşulları yerine getirmeniz gerekmektedir. CEPTETEB ihtiyaç kredisini nasıl alacağınızı öğrenmek için yazımıza göz atın.

CEPTETEB, TEB’in şubesiz bankacılık ürünüdür. Pek çok banka son zamanlarda şubesiz bankacılık ürününü çıkarmış ve QNB Finansbank Enpara gibi, Yağı Kredi Nuvo gibi hizmetlerini müşterilere sunmuştur. Şubesiz bankacılık düşük maliyetli bir bancılık hizmetidir. Bu ürünleri kullanan müşterilere bankalar vadesiz hesap, birikim hesabı, kredi kartı ve ihtiyaç kredisi gibi ürünler sunmaktadır. Bunlardan biri de CEPTETEB ihtiyaç kredisidir. CEPTETEB, nakit para ihtiyacı olan müşterilerine 1000 TL’den başlayan ve 20.000 TL’ye kadar varan krediler vermektedir. Bu krediler için müşterilerine 36 ay vade sunmaktadır. Ancak geri ödemeleri eşit taksitlere bölmektedir. CEPTETEB müşterilerinden kefil ya da teminat istememektedir. Bu kredi için başvuru yapmak kolaydır. Başvurunuzu CEPTETEB internet şubesinden ya da  CEPTETEB mobil bankacılık uygulamasından yapabilirsiniz. Ayrıca bu kredi için şubeye gitmenize ya da gelir belgenizi sunmanıza da gerek yoktur. Yalnız CEPTETEB müşterisi olmanız zorunludur. Yine de CEPTETEB müşterisi olmadan CEPTETEB ihtiyaç kredisine başvurursanız CEPTETEB müşteri temsilcisi sizi adresinizde ziyaret edecek ve müşteri olmanız için gerekli evrakları size imzalatacaktır. Bundan sonra kredinizi kullanmanız mümkün olacaktır. Krediniz hesabınıza aktarılacak ve şubeye gitmeden bu krediyi kullanmanız mümkün olacaktır.

CEPTETEB ihtiyaç kredisini hangi vade ile alırsanız alın faiz oranı değişmemektedir. CEPTETEB tarafından belirlenen ihtiyaç kredisi faizi %1,25’tir ve sabittir. Bu kredi için dosya masrafı yani kredi tahsis ücreti alınmamaktadır. Yalnız vade değiştikçe hayat sigortası için ödeyeceğiniz masraf artmaktadır. CEPTETEB ihtiyaç kredisi aldığınızda geri ödeme vadesi boyunca hayat sigortası yaptırmanız şarttır. Buna göre 3 ay vade ile aldığınız kredi için 35 TL, 6 ay vade ile aldığınız kredi için 70 TL, 9 ay vade ile aldığınız kredi için 104 TL, 12 ay vade ile aldığınız kredi için 223 TL, 18 ay vade ile aldığınız kredi için 62,91 TL, 24 ay vade ile aldığınız kredi için 83,99 TL ve 36 ay vade ile aldığınız kredi için 128,08 TL sigorta masrafı ödersiniz.

Cevapla

x

Check Also

2018 Faizsiz Taşıt Kredisi Fırsatı

Otomobil firmaları taşıt almak isteyen müşterilerine 2018 yılında faizsiz kredi fırsatı sunmaktadır. Faizsiz kredi veren ...