Borsada Alınan Hisseler Ne Zaman Satılmalıdır?

Borsada Alınan Hisseler Ne Zaman Satılmalıdır?

Borsada alınan hisseler, tamamen sizlerin kafasında oluşturduğu kar çıtasına göre satışa sunulmalıdır. Örneğin 1 koydunuz ve 3 aldınız, 5’i istiyorsanız kağıdınızı satmak yerine yeni yatırımlar yapmak daha akıllıca olacaktır. Ama tepetaklak olma ihtimalini de gözden kaçırmamak gereklidir!

Bu sebeple baktınız ki kar elde ediyorsunuz, işi danışmanlara bırakmak daha doğru olacaktır! Danışmanlar sizler için önceden kestirmiş olduğu “düşüş yaşaması muhtemel olan kağıtlarınızın” satışı için sizden onay isteyecektir. Bu sayede belki de paranızı tamamen sıfırlamaktan kaçınabileceksiniz! Doğru yatırımlar yapmak bu alanın altın kuralıdır. Yani sizler, öncelik olarak ne kadar kazanmak istediğinizi belirlemelisiniz. Yüklü girip, milyon dolarlar elde etmek istiyorsanız borsa ve Forex sizin için iyi bir araç olabilir! Tabii ki piyasayı iyi bilmek ve bu alanda doğru yatırımlar yapmak oldukça önem taşıyan bir ayrıntıdır. Sizlerin kar imajı ortaya koyması ve yatırımlarını öncü bir platformda tutması bakımından çalışan web sitemiz, altın tavsiyeleri maddeler halinde sunuyor;

Gözünüzü çok yükseğe dikmeyin. Yatırımlarınızı kontrollü bir şekilde değerlendirin.
Mutlaka bir “danışmanlık firması” ile çalışın.
Danışmanlık firmaları bu işin kurdu olduğu için, düşüş yaşama ihtimali olan kağıtları sizlere sunacaktır ve bu alanda sizin onayınızı alarak satışını gerçekleştirecektir.
Borsa haberlerini sık sık takip edin.

Eğer sunulan tüm maddeleri harfiyen yerine getirebilirseniz borsadan kar elde etmek mümkün olabilir. Kontrollü bir yol çizmeye önem verin, borsadan elde edilebilecek kar gibi durumları mutlaka gözden kaçırmayın. Zamanlama çok önemlidir! 1 dakika içinde yatırımınızı 5’e katlayabilir, 5’e katlamış olan yatırımı tekrar sıfıra indirebilirsiniz. Bu tip dalgalanmaların çok sık görüldüğü borsa piyasası, doğru yatırım ve zamanlamaya göre kağıtları satma gibi durumlarla değer kazanmaktadır.

Cevapla

x

Check Also

Borsada Para Kazandıracak Adımlar

Borsada Para Kazandıracak Adımlar

Borsada nakitlerinizi düzenli ve güvenli bir şekilde değerlendireceğiniz bir kurumdur. Borsada zengin olanlar vardır, bunu ...