Akbank

Axess Kredi Kartı Borcumu Nasıl Taksitlendire Bilirim

Kredi kartı kullananlarının en çok tercih ettikleri kredi kartı ürünleri arasında yer edinen Axess kredi kartı gerek chip para kampanyaları gerekse de taksitli alışveriş olanakı ile kullanıcılarına pek çok avantaj sunmaktadır. Sadece kredi kartını kullanırken dikkatli davranmayan kişilerin bir süre sonrasında büyük bir kredi kartı borcu ile karşı karşıya kalması kaçınılmazdır.

Kredi Kartı Borcumu Ödeyemiyorum 

Kredi kartı borcunun artmasındaki en önemli neden mutlaka kişinin yaptığı bilinçsiz taksitli alışverişlerdir. Üst üste meydana getirilen taksitli alışverişler bir süre sonra kredi kartı ekstresinin yüksek bir tutarla başlamasına niçin olur ki bu da bireyin hiç harcama yapmadan yüksek bir borç meblağı ile yeni aya başlaması demektir.

Yükselen borç tutarı sebebi ile bir süre sonrasında fert kredi kartı asgari ödeme meblağı için ödeme yapmaya adım atar, bu süre zarfında kredi kartını kullanmaya devam ediyorsa da bir süre sonrasında yüklenen faizler ile borcunu ödeyemez hale gelir.

Kredi Kartı Borcu Taksitlendirme

Kredi kartı borcumu ödeyemiyorum diyorsanız yapacağınız ilk mantıklı hareket kesinlikle kredi kartı borcu taksitlendirme için başvuruda bulunmaktır.

Axess kredi kartı borcu taksitlendirme işlemleriniz için Axess internet şubesi üzerinden kredi kartı numarası ve kredi kartı şifresi ile giriş yaptıktan sonrasında kendi işleminizi gerçekleştirebileceğiniz şeklinde bununla beraber 444 25 25 numaralı telefondan arayarak ta kredi kartı taksitlendirme başvurusunda bulunabilirsiniz. Buna ek olarak Akbank şubeleri üzerinden de kredi kartı taksitlendirme başvurusu formunu doldurabilirsiniz.

 

Cevapla

x

Check Also

Kredi Kartı Başvurusu İçin Hangi Şartlar Yerine Getirilmeli

Kredi Kartı Başvurusu İçin Hangi Şartlar Yerine Getirilmeli?

Öncelikle kredi kartı günlük ihtiyaçlarımız için en önemli araçlardan bir tanesidir. Yanımızda nakit para olmadığı ...