Akbank

Akbank Kredi Başvurusu

Kredi kullanmak isteyen kişilere konut kredisi, ihtiyaç kredisi ve taşıt kredisi olmak üzere 3 farklı ana kategori üzerinden kredi kullanma imkanı sunan Akbank kredi faiz oranları ile daha uygun koşullarda kredi kullanımını daha avantajlı hale getirmeye devam ediyor. Akbank kredi başvurusu yap seçeneğini kullanabileceğiniz kredi türleri ise şunlardır:

Akbank İhtiyaç Kredisi Başvurusu 

İhtiyaç kredisi kampanyaları ile daha düşük kredi faiz oranları sunmayı hedefleyen banka ne yazık ki çıkarılan yeni kanun sonrasında artık 48 ay vadeli ihtiyaç kredisi kullanımına izin vermektedir. İhtiyaç kredisi başvurusu için Akbank SMS kredi başvurusu, Akbank internetten kredi hizmetini kullanabilir ya da Akbank şubeleri üzerinden kredi başvuru formu doldurabilirsiniz.

Akbank Taşıt Kredisi Başvurusu 

İkinci el araç kredisi ve sıfır araç kredisi olmak üzere 2 farklı araç kredisi paketi sunan Akbank taşıt kredisi kullanmak isteyen kişilere yönelik olarak ise 60 ay vadeli kredi kullanımına izin veriyor. Akbank sıfır araç kredisi paketlerinde kefilsiz araç kredisi kullanımına izin verirken ikinci el araç kredisi için ise rehinsiz araç kredisi kullanmak isteyen kişilerden yüksek kredi notu ortalaması talep ediliyor.

Akbank Konut Kredisi 

Akbank büyük kırmızı ev çatısı altında yürütülen konut kredisi kampanyaları ile 120 ay vadeli konut kredisi kullanımına izin veriliyor.

Cevapla

x

Check Also

Akbank 0 km Araç Kredisi

Hayalinizdeki otomobile kavuşmak istiyor, fakat ekonomik durumlardan ötürü bu hayalinizi gerçekleştiremiyor musunuz? Bu soruya yanıtınız ...