Akbank'ın Avantajlı Faiz Oranları İle Hayatınız Renklensin

Akbank’ın Avantajlı Faiz Oranları İle Hayatınız Renklensin

Yılların birikimini değerlendirmek mi istiyorsunuz? Kredi ihtiyacım var fakat faiz oranları gözünüzü mü korkutuyor. Vadeli ya da vadesiz yatırım hesapları ile paranızı değerlendirmek ya da düşük faizli kredi çekmek için Akbank faiz oranlarına göz atabilirsiniz.

  • Yatırım Hesapları İle Paranız Katlansın 

Birikimlerinizi vadeli ya da vadesiz mevduat hesaplarında değerlendirebilir, Akbank’ın cazip faiz oranlarından faydalanabilirsiniz. İster Türk Lirası, ister döviz hesabınız olsun. Her koşulda birikimlerinize değer katan Akbank, yüzde 2’den başlayan faiz oranları ile paranızı katlıyor. Vade gün sayısına göre değişkenlik gösteren faiz oranları, Türk Lirası mevduat hesaplarında 7 gün ile 27 gün arası vade seçeneğine yüzde 2 faiz veriyor. Vadenizin 28 gün ile 31 gün arasında olması halinde yüzde 8,5’dan başlayan ciddi bir faiz oranı veren Akbank, 400 güne kadar aynı oranları müşterilerine sunuyor.

  • Akbank İle Krediye Düşük Faiz Oranı Garantisi

Birikimim yok fakat borcum çok diyorsanız Akbank düşük faiz oranları ile sizin her zaman yanınızda. Yüzde 1,14’ten başlayan ihtiyaç kredisi faiz oranları ile her bütçenizi sarsmadan kredi almanın keyfini yaşatan Akbank, evini yenilemek isteyen müşterilerine de Ev Geliştirme Kredisi çekme imkânı sunuyor. Akbank siz müşterilerine yüzde 1,29’ten başlayan faiz oranları ile rahat ödeme olanağı sunarken, yenilenen evinizin keyfini çıkarmak da size kalıyor. Yüzde 1,09 gibi faiz oranları ile 48 aya kadar ödeme fırsatını sunan Akbank’ın sunduğu taşıt kredisi avantajları sayesinde araba almak artık çok kolay. Evim yok diye üzülenlerin çözüm ortağı olan Akbank, kira öder gibi ev sahibi olmanızı sağlıyor. Bütçenize göre birçok ödeme ve kredi çeşitlerini beğeninize sunan Akbank, 120 ay vade ile yüzde 0,90’dan başlayan faiz seçenekleri ile müşterilerini bekliyor.

Cevapla

x

Check Also

Akbank

Akbank Kredi Başvurusu

Kredi kullanmak isteyen kişilere konut kredisi, ihtiyaç kredisi ve taşıt kredisi olmak üzere 3 farklı ...