Akbank

Akbank Kredi Kartı Limit Yükseltme

Kredi kartı kullanan kişilerin yaşadıkları sorunlardan biride alışverişlerde yetersiz limit uyarısı almaktır. Özellikle de taksitli alışveriş yapan kişiler için yapmış oldukları taksitli alışverişlerin limitlerinden düşürülmesi nedeni ile biriken taksitler kredi kartı limitinin azalması anlamına gelmektedir.

Akbank kredi kartı limit arttırma başvurularında en çok ilgi gören bankalardan biri olarak öne çıkmakta olup bunun en önemli nedeni son derece yoğun şekilde taksit imkanı sunulmasıdır. Taksitli alışveriş yapılma oranı yükseldikçe kredi kartı limiti olumsuz etkilenmekte olup taksitle alışveriş yapan kişilerin bu nedenle kredi kartı limitlerini arttırmak için başvuruda bulunmaları gerekir.

Kredi kartı limitini arttırmak isteyen kişilerin Akbank müşteri hizmetleri telefon numarası üzerinden iletişime geçmeleri yeterli olacaktır. Yine Akbank internet şubesi üzerinden de kredi kartı bilgilerini girerek kendi limitinizi arttırmak için başvurunuzu gerçekleştirme imkanınız bulunmaktadır. Banka yapmış olduğunuz başvuruyu inceleyecek ve uygun bulması durumunda size onay vererek kredi kartı limitinizi arttıracaktır. Ancak bunun için hem aylık gelirinizin yüksek olması hem de kredi kartı ödemelerinizi mutlaka düzenli olarak yapılmış olması gerekir.

Cevapla

x

Check Also

Akbank 0 km Araç Kredisi

Hayalinizdeki otomobile kavuşmak istiyor, fakat ekonomik durumlardan ötürü bu hayalinizi gerçekleştiremiyor musunuz? Bu soruya yanıtınız ...