Akbank

Akbank Kredi Kartı Başvuru Durumu Sorgulama

Türkiye’nin en büyük kredi kartı markalarından biri olan Axess kredi kartı sahibi olan Akbank kredi kartı ürünleri ile müşterilerine bir çok avantaj sunmaktadır. Taksitli alışveriş, taksit erteleme benzer biçimde imkanların yanı sıra hem de geliştirilen chip para sistemi sayesinde de yapılan her alışverişten belirli bir oranda para kazanılması sağlanır.

Akbank Kredi Kartı Başvurusu 

Kredi kartı almak istiyorum diyen müşterileri için farklı pek çok başvuru yöntemi sunan banka özellikle de internetten kredi kartı başvurusu sistemi yardımıyla rahat bir halde başvuruda bulunulmasını sağlamaktadır.

Bunun için Akbank internet sitesi üzerinden kredi kartı kısmınden giriş yapabileceğiniz benzer biçimde Axess web sitesi üzerinden de kredi kartı müracaat formu doldurmanıza olanak sağlanmaktadır. Buna ek olarak Akbank şubeleri üzerinden, büyük avmlerinde bulunan kredi kartı başvuru kiosklarından ve SMS ile kredi kartı başvurusu hizmetlerinden de yararlanmanız mümkündür.

Akbank Kredi Kartı Başvurusu Sonucu 

Bankalar genelde kredi notu üzerinden kısa bir değerlendirmede bulunarak müşterilerinin kredi kartı müracaat sonucunu dakikalar içerisinde vermektedir. Özellikle de internetten kredi kartı başvurusu ya da cep telefonundan kredi kartı başvurusu işlemlerini meydana getiren kişilere kredi kartı başvuru sonucu birkaç dakika içinde kısa ileti ile gönderilmektedir.

Akbank kredi kartı müracaat takip edeni için ise kredi kartı müracaat takip numarası ile Akbank web sitesi yahut 444 25 25  numaralı Akbank alan kişi hizmetleri telefon numarası üzerinden sorgulama yapmanız mümkündür.

 

Cevapla

x

Check Also

Kredi Kartı ve Banka Kartı İçin Yedi Gün Şartı

Kredi kartları ve banka kartları hakkında yönetmelikte BDDK tarafından değişiklik yapıldı. Artık bankalar kart sahiplerinin ...