Akbank

Akbank Direkt Kredi

İhtiyaç kredisi kampanyaları ile müşterilerine çok daha uygun koşullarda  kredi kullanma imkanı sunan Akbank bununla birlikte teknolojiyi en etkin kullanan bankalar içinde da ilk sıralarda yer verilmiştir.

Özellikle de internetten kredi başvurusu ve şubesiz kredi kullandırımı mevzusunda öncü bir çok hizmete imza atan banka her geçen gün sunduğu bu hizmetleri geliştirmeye devam etmektedir. Akbank web sitesi üzerinden sunulan online kredi başvuru hizmeti ise Akbank direkt kredi olarak anılmaktadır. Akbank müşterisi olan kişiler Akbank internet şubesi üzerinden direkt olarak şubeye gitmeden kredi kullanımlarını gerçekleştirme imkanına sahipken Akbank müşterisi olmayan kişiler için ise internetten kredi başvuru formu doldurulmasına izin verilmektedir.

Meydana getirilen müracaat kimlik numarası üzerinden değerlendirilmekte olup Akbank kredi başvuru sonucu müracaat esnasında bildirilen telefon numarasına kısa mesaj olarak gönderilmekte olup kredi ön onaylamaı alan kişilerin Akbank ihtiyaç kredisi evrakları ile şubeler üzerinden kredi kullandırımları sağlanmaktadır. Akbank direkt kredi başvuru reddi yaşayan kişilerin ise kredi notu sorgulaması yaparak kredi not averajına göre kredi başvurularını revize ederek tekrarlamaları kredi tasdikı almalarını sağlayacaktır.

Cevapla

x

Check Also

Akbank 0 km Araç Kredisi

Hayalinizdeki otomobile kavuşmak istiyor, fakat ekonomik durumlardan ötürü bu hayalinizi gerçekleştiremiyor musunuz? Bu soruya yanıtınız ...