Akbank

Akbank Direkt Bankacılık

Her geçen gün bir adım daha ileriye gitmeyi başaran web teknolojisini oldukça iddialı bir halde kendi sistemlerine entegre eden bankalar müşterilerine çok daha iyi şartlar altında bankacılık hizmetlerini ulaştırmaktadır.

Bu bankalardan biride Akbank ‘tır. Akbank direkt şubesi olarak isimlendirilen Akbank internet bankacılığı hizmeti yardımıyla web erişimine sahip olduğunuz her noktayı bir banka şubesi haline getirmeyi başarmaktadır.

Akbank Direkt Mobil 

Akbank direkt hizmetlerinden cep telefonu üzerinden de yararlanmanızı sağlamak için özenle geliştirilen Akbank direkt cep şube hizmetlerinden yararlanmak isteyen kişilerin bu uygulamayı indirmeleri ve kullanıcı adı ile kullanıcı şifresi bilgilerini doğru girerek hesaplarına ulaşmaları yeterli olacaktır.

Bunları yaptıktan sonra cebinizde bir banka şubesi taşımanız sağlanır ve belirlenen limitler dahilinde nakit para çekmek ile nakit para yatırmak haricinde kalan tüm işlemleri çok daha kolay bir şekilde gerçekleştirmeniz gerekir. Akbank telefon hizmetinden yararlanan kişilerin hem işlemlerini çok daha düşük masraflarla gerçekleştirmesi bununla beraber çok daha basit bir halde yapmaları sağlanır.

Akbank İnternet Bankacılığı 

Akbank web bankacılığı hizmetinden yararlanmak isteyen kişilerin tek yapmaları gereken derhal Akbank direkt şifresi oluşturmaktır. Bu şifreyi Akbank şubeleri üzerinden alabileceğiniz şeklinde bununla birlikte Akbank web sitesi üzerinden kendi şifrenizi de oluşturmanız mümkündür. Ancak bu işlemi yapabilmek için bankaya kayıtlı olan cep telefonunuz bulunması gerekir. Çünkü doğrulama kodu bu cep telefonu numarasına gönderecek olup kayıt tamamlanması için bu numaranın girilmesi gerekir.

Cevapla

x

Check Also

Akbank 0 km Araç Kredisi

Hayalinizdeki otomobile kavuşmak istiyor, fakat ekonomik durumlardan ötürü bu hayalinizi gerçekleştiremiyor musunuz? Bu soruya yanıtınız ...