2018 Faizsiz Taşıt Kredisi Fırsatı

Otomobil firmaları taşıt almak isteyen müşterilerine 2018 yılında faizsiz kredi fırsatı sunmaktadır. Faizsiz kredi veren firmalar arasında ünlü ve çok tercih edilen firmalar mevcuttur. 

2018 yılında taşıt satın almayı düşünüyorsanız faizsiz kredi veren otomobil firmalarının sunduğu fırsatlara mutlaka bakmalısınız. Bu krediler uzun vadeli değildir ancak yine de avantajlıdır. Bazı firmalar ikinci el otomobilinizi alıp indirim yapmakta ve kredi vermektedir. Otomobil firmalarının verdiği krediler taşıtın tutarının yüzde yüzünü kapsamasa da yine de avantaj sağlamaktadır.

2018 yılı boyunca faizsiz kredi veren firmaların başında Fiat, Peugeot, Renault ve Citröen firmaları gelmektedir. Honda firması da CRV için kredi vermektedir. Fakat bu kredi faizsiz değildir. Üstelik taşıtın değerinin en fazla yüzde ellisine kadar kredi almak mümkündür. Faizsiz taşıt kredisi veren otomobil firmaları her marka ve her model taşıt için kredi kullandırmamakta ancak belirli marka ve modeller için kredi vermektedir.

Faizsiz kredi veren otomobil firmalarının başında Fiat gelmektedir. Fiat, faizsiz kredi kampanyası kapsamında Doblo ve Egea marka taşıtlar için faizsiz kredi vermektedir. Bu kredileri 20 bin TL ila 30 bin TL arasında almanız mümkündür. Diğer bir firma ise Peugeot’dur. Bu firma müşterilerine Peugeot 2008 SUV, Peugeot 308, Peugeot HDİ ve Peugeot Allure, Peugeot 508 marka ve model otomobiller için faizsiz kredi vermektedir. Peugeot 2008 SUV için 24 ay vadeli 24 bin TL, Peugeot 308 için 30 ay vadeli 30 bin TL, Peugeot 301 için 15 ay vadeli15 bin TL, Peugeot 508 için 20 ay vadeli 40 bin TL, Peugeot Partner için 20 bin TL, Peugeot Bipper için 18 bin TL ve Peugeot Boxer Van için 50 bin TL faizsiz kredi almanız mümkündür.

Renault marka bir taşıt almayı düşünüyorsanız Renault Megane ve Renault Clio şeklinde iki ayrı seçeneğiniz vardır. Bu marka ve model araçlar için 24 ay vadeli 24 bin TL krediyi faizsiz olarak alabilirsiniz. Ayrıca ikinci el Renault bir taşıtınız varsa firma size bunun için 3 bin TL indirim yapacaktır. Citröen marka bir taşıt almak istiyorsanız Citröen C3, Citröen C4, Citröen C5 ve Citröen Berlingo marka ve model taşıtlar için kredi alabilirsiniz.

Cevapla

x

Check Also

Kredi Kartı ve Banka Kartı İçin Yedi Gün Şartı

Kredi kartları ve banka kartları hakkında yönetmelikte BDDK tarafından değişiklik yapıldı. Artık bankalar kart sahiplerinin ...